Osmanlıspor-Nomme Kalju maçı hangi kanalda? Saat kaçta?

Osmanlıspor-Nomme Kalju maçı hangi kanalda? Saat kaçta?
Temmuz 26, 2016
UEFA Avrupa Ligi Eleme Turu 3. Ön Eleme Turu'nda Osmanlıspor ile Nomme Kalju ile karşılaşacak. UEFA Avrupa Ligi'nde Osmanlıspor-Nomme Kalju maçı ne zaman? UEFA Avrupa Ligi'nde Osmanlıspor-Nomme Kalju maçı saat kaçta? UEFA Avrupa Ligi'nde Osmanlıspor-Nomme Kalju maçı hangi statta? UEFA Avrupa Ligi'nde Osmanlıspor-Nomme Kalju maçı hangi kanalda? İşte tüm sorularınızın cevabı bu haberde...

Tarihinde ilk defa UEFA organizasyonlarında yer alan Osmanlıspor, UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda deplasmanda Zimbru ile 2-2 berabere kalırken, rövanş maçında ise evinde 5-0’la geçerek adını bir üst tura yazdırmayı başarmıştı. UEFA Avrupa Ligi Eleme Turu 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Osmanlıspor, Nomme Kalju’yu ağırlayacak.

UEFA AVRUPA LİGİ’NDE OSMANLISPOR-NOMME KALJU MAÇI NE ZAMAN? SAAT KAÇTA? HANGİ STATTA?

Temsilcimiz Osmanlıspor ile Nomme Kalju arasında oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu mücadelesi bugün 21.00’de Osmanlı Stadı’nda oynanacak.

UEFA AVRUPA LİGİ’NDE OSMANLISPOR-NOMME KALJU MAÇI HANGİ KANALDA?

Temsilcimiz Osmanlıspor ile Nomme Kalju arasında oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda bugün 21.00’de oynayacağı karşılaşma BEYAZ TV’den naklen yayınlanacak.