Başakşehir – Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Canlı izle – Canlı skor

Başakşehir – Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Canlı izle – Canlı skor
Ağustos 17, 2016
UEFA Avrupa Ligi'nde play-off mücadelesinde temsilcimiz Medipol Başakşehir, Shakhtar Donetsk ile karşı karşıya gelecek. Peki Başakşehir - Shakhtar Donetsk maçı ne zaman? Başakşehir - Shakhtar Donetsk maçı hangi kanalda? Başakşehir - Shakhtar Donetsk saat kaçta? Başakşehir - Shakhtar Donetsk şifresiz mi? İşte tüm sorularınızın cevabı...

UEFA Avrupa Ligi’nde play-off  mücadelesinde temsilcimiz Medipol Başakşehir, Shakhtar Donetsk ile karşılaşıyor. Bir önceki turda Hırvat Rijeka’yı eleyen temsilcimizin bir üst turdaki rakibi Ukrayna temsilcisi oldu.

BAŞAKŞEHİR – SHAKHTAR DONETSK MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

UEFA Avrupa Ligi’nde play-off mücadelesinde Medipol Başakşehir, Shakhtar Donetsk maçı Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda bugün 20.30’da başlayacak.

BAŞAKŞEHİR – SHAKHTAR DONETSK ŞİFRESİZ Mİ? HANGİ KANALDA?

UEFA Avrupa Ligi’nde play-off mücadelesinde Shakhtar Donetsk ile kendi evinde bugün 20.30’da başlayacak mücadele TRT Spor’dan naklen yayınlanacak.

Öte yandan maçın hakemi İspanya Futbol Federasyonundan Javier Estrada olarak açıklanırken, Estrada’nın yardımcılıklarını Miguel Martinez ile Francisco Martin’in yapacağı, müsabakanın dördüncü hakeminin ise Carlos Gomez olacağı bildirildi.