Reklamsız Sözcü

Türkiye – İspanya maçı hangi gün saat kaçta?

Euro 2016 D Grubu'nda oynanacak Türkiye - İspanya maçı hangi gün saat kaçta? Fransa'da düzenlenen Euro 2016'da D Grubu'nda mücadele eden Türkiye, ikinci maçında grubun favorilerinden İspanya ile karşılaşacak. Peki Türkiye - İspanya maçı hangi gün? Türkiye - İspanya maçı saat kaçta?

14:49 14 Haziran 2016

Euro 2016’da mücadele eden A Milli Futbol Takımımız, D Grubu’ndaki ikinci maçında İspanya ile karşılaşacak? Türkiye – İspanya maçı sonrasında D Grubu’ndaki puan durumu daha da şekillenecek. Peki A Milli Takımımızın kader maçı olan Türkiye – İspanya maçı hangi gün ve Türkiye İspanya maçı saat kaçta?

TÜRKİYE – İSPANYA MAÇI HANGİ GÜN?

D grubunun en önemli mücadelelerinden biri olacak olan Türkiye – İspanya maçı 17 Haziran Cuma günü oynanacak?

TÜRKİYE – İSPANYA MAÇI SAAT KAÇTA?

17 Haziran Cuma günü oynanacak olan Türkiye – İspanya maçı saat kaçta? 17 Haziran Cuma günü oynanacak olan Türkiye – İspanya maçı Türkiye Saati İle 22:00’de başlayacak.

TÜRKİYE İLK MAÇTA NE YAPTI?

Euro 2016’da D Grubu’nda mücadele A Milli Futbol Takımımız, ilk maçında Hırvatistan ile karşı karşıya geldi. Milli takımımız, Hırvatistan’a Modric’in attığı golle 1-0 mağlup oldu.

İSPANYA İLK MAÇTA NE YAPTI?

Euro 2016’da D Grubu’nda mücadele eden bir diğer takım İspanya ise ilk karşılaşmasında Çek Cumhuriyeti’nin Pique’nin attığı golle 1-0 yenerek Euro 2016’ya 3 puanla başladı.

TÜRKİYE – İSPANYA MAÇI ÇOK KRİTİK

En iyi 4 tane 3. takımın da bir üst tura yükseleceği Euro 2016’da Türkiye – İspanya maçı bizim açımızdan çok büyük önem taşıyor. Türkiye – İspanya maçından alacağımız puan ya da puanlar, en iyi 3.’lerden biri olma yolunda elimizi kuvvetlendirecek.