Reklamsız Sözcü

İşte Fatih Terim’in futbolcularına son sözleri

Fatih Terim, milli takımın son günü futbolcularına sadece tek cümle söyledi, yaşanan soğukluğun halen devam ettiği öğrenildi.

10:16 24 Haziran 2016

Türkiye, tarihi anlara kampta tanıklık etti. İtalya – İrlanda Cumhuriyeti maçını bir arada izleyen Ay-Yıldızlı futbolcular, Brady'nin son anlardaki golü sonrası büyük üzüntü yaşadı. Öyle ki maçın izlendiği bölgede olmayan Fatih Terim, futbolcuların üzüntü sesleri üzerine bu bölüme gelip ağlayan oyuncuları gördü. Terim ve kaptan Arda Turan, ağlayanları tek tek teselli etti.

KRİZ DEVAM EDİYOR

Milli takım kampı dün sabah dağıldı. Fatih Terim, tatile çıkacak futbolcularıyla sabah saatlerinde kısa bir görüşme yaptı. “Hakkınızı helal edin” diyen ve ardından kampın bittiğini belirten Terim'in futbolculara olan soğuk tavırlarının da sürdüğü öğrenildi.

TERİM’DEN SUÇ DUYURUSU

Öte yandan Fatih Terim, kendisi ve ailesine sosyal medya üzerinden hakarette bulundukları iddiasıyla 21 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. Ailenin avukatı Rezan Epözdemir, verilen dilekçede müvekkillerinin ağır hakaretlere ve beddualara maruz kaldığını belirtti. Başvuruda, nefret söylemi içerikli hakaretlerin olduğu belirtilirken Terim'in sağlığının da olumsuz etkilendiği bildirildi.