Reklamsız Sözcü

Fatih Terim’in damatları kavga etti

İspanya maçı sırasında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e tribünden edilen küfürler, damatlar Volkan Bahçekapılı ile Ahmet Baran'ı çıldırttı! İkili küfür eden taraftarla kavga etti.

09:16 20 Haziran 2016

EURO 2016’da oynadığı iki maçta da varlık göstermeyen ve büyük prim tartışmalarının olduğu A Milli Futbol Takımı’nın İspanya’ya yenildiği maç olaylı geçti.

Arda Turan’ın yuhalandığı maç sonrasında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de soyunma odasında sinir krizi geçirdi. Bu krize neden olan olay ise hamile kızı Buse Terim’e sosyal medyada doğmamış çocuğuna birçok çirkin sözlerine söylenmesi…

TERİM’İN DAMATLARI DAYANAMADI KAVGA ÇIKTI

Yaşananlar sadece bununla da sınırlı kalmadı. Posta’da yer alan habere göre; Fatih Terim’in tüm ailesi İspanya karşılaşmasında tribündeydi. Terim’in damatları Volkan Bahçekapılı ile Ahmet Baran’ın tribünde kavga ettiği iddia edildi.

Kötü futbol üzerinde bazı taraftarların takıma ve Fatih Terim’e küfür etmesi sonrasında iki damat da bir kişinin üzerine yürüdü. Yumrukların konuştuğu kavgayı tribünde bulunan diğer kişiler araya girerek ayırdı.

Ahmet Baran, Merve Terim ile 5 yıldır; Volkan Bahçekapılı da Buse Terim ie 2 yıldır evli.