Reklamsız Sözcü

Büyüka’dan milli takımla ilgili olay iddia

Duayen gazeteci Şansal Büyüka, Türkiye-İspanya maçı sonrasında yapılan canlı yayında olay bir iddiada bulundu! Milli takıma alınmayan bazı futbolcuların dışarıdan takımı karıştırmaya çalıştığını belirten Büyüka, Arda Turan'ın da milli takımı bırakmak isteyebileceğini söyledi.

00:39 18 Haziran 2016

EURO 2016 D Grubu 2. maçında İspanya’ya yenilen Milli Takım bir üst tura çıkma şansını zora soktu. Mücadeleye Millilerimizin kötü oyunu damga vururken, maç sonu usta yorumcu Şansal Büyüka da çarpıcı iddialarda bulundu.

Tecrübeli futbol adamı, Milli Takım’ın 23 kişilik kadrosu içerisinde ortamı gerginleştiren ve karıştırmaya çalışan isimler olduğunu belirtti.

İşte Şansal Büyüka’nın maç sonu Lig TV’deki canlı yayındaki o cümleleri;

“Milli Takım kampından çok tatsız haberler geldi. Tamamı doğru bu haberlerin. Kadroda hocasına tavır alan oyuncu var. Ve yanına yandaş toplamaya çalışıyor bu oyuncu. “Takıma alınmayan, dışarıdan takımı karıştırmaya çalışan birkaç oyuncu var. “Fatih Terim devam edecekse, Terim bu takımın yarısını 2018 kadrosunda almayacak. Almayacak. Arda Turan büyük ihtimalle milli takımı bırakmak isteyecektir.”