Reklamsız Sözcü

‘Arda Turan milli takımı bırakıyor’ iddiası

İspanya maçından ıslıklanan Arda Turan'ın milli takımı bırakacağı iddia edildi.

10:10 19 Haziran 2016

Arkadaşlarının, "Sakın böyle bir şey yapma" sözlerine rağmen bu kararından vazgeçmeyen kaptanın, EURO 2016 sonrası bir basın toplantısı düzenleyip bırakacağını açıklayacağı iddia edildi. (Sabah)

Arkadaşlarının, “Sakın böyle bir şey yapma” sözlerine rağmen bu kararından vazgeçmeyen kaptanın, EURO 2016 sonrası bir basın toplantısı düzenleyip bırakacağını açıklayacağı iddia edildi. (Sabah)

İspanya maçında tribünlerin tepkisine, "Tek suçlu ben miyim? Emeklerim ne çabuk unutuldu" diyen Arda Turan'ın Milli Takım'ı bırakma kararında ısrarcı olduğu ve takım arkadaşlarına rağmen geri adım atmadığı iddia edildi.

İspanya maçında tribünlerin tepkisine, “Tek suçlu ben miyim? Emeklerim ne çabuk unutuldu” diyen Arda Turan’ın Milli Takım’ı bırakma kararında ısrarcı olduğu ve takım arkadaşlarına rağmen geri adım atmadığı iddia edildi.

Ay-yıldızlı taraftarların protestosuna içerleyen Arda'nın maç sonrası ailesi ve yakın çevresiyle görüşerek, Milli Takım'ı bırakma kararı aldığı iddia edilmişti.

Ay-yıldızlı taraftarların protestosuna içerleyen Arda’nın maç sonrası ailesi ve yakın çevresiyle görüşerek, Milli Takım’ı bırakma kararı aldığı iddia edilmişti.

İspanya karşısında skor 3-0 olduktan sonra top ayağına her geldiğinde Türk taraftarlarca yuhalanan yıldız futbolcuya İspanyollar ise, "Arda.. Arda" tezahüratlarıyla destek vermişti.

İspanya karşısında skor 3-0 olduktan sonra top ayağına her geldiğinde Türk taraftarlarca yuhalanan yıldız futbolcuya İspanyollar ise, “Arda.. Arda” tezahüratlarıyla destek vermişti.

A Milli Takım'ı Fransa'ya taşıyan isimlerin başında gelen Arda Turan, İspanya maçında yaşananlardan sonra flaş bir karar aldığı iddia edildi.

A Milli Takım’ı Fransa’ya taşıyan isimlerin başında gelen Arda Turan, İspanya maçında yaşananlardan sonra flaş bir karar aldığı iddia edildi.