Reklamsız Sözcü

Ekranların şampiyonu Slaven Bilic

West Ham United Teknik Direktörü Slaven Bilic, İngiltere’de Avrupa Futbol Şampiyonası’nın en iyi yorumcusu unvanını aldı

09:06 25 Haziran 2016

İngiltere Premier Ligi'nde West Ham United'ı geçen sezon yedinci yaparak başarılı bir görüntü çizen Teknik Direktör Slaven Bilic, ekranları da fethetti. Beşiktaş'ın eski çalıştırıcısı, İngiltere'de Avrupa Futbol Şampiyonası'nı (EURO 2016) ITV'de yorumlarken, şu ana kadar ülkenin en iyi ekran yüzü seçildi. BBC'den Gary Lineker, Alan Shearer, Thierry Henry gibi ünlü isimleri geride bırakan Bilic'e televizyon yorumcuları 10 üzerinden 9 verdi.

İLGİLİ HABEREuro 2016 Slaven Bilic`i çıldırttı!Euro 2016 Slaven Bilic`i çıldırttı!

MASANIN ÜSTÜNDE

Slaven Bilic, oyuncusu Dimitri Payet'nin Arnavutluk karşısında attığı golün ardından sevincini canlı yayında masanın üzerine çıkarak paylaştı. 47 yaşındaki deneyimli teknik adamın, turnuvanın ardından ekranlara veda edecek olması, televizyon eleştirmenlerini üzdü. Yazarlar, Hırvat çalıştırıcı ile ilgili olarak, “Sezon başlangıcında yeniden West Ham'a dönecek olması üzücü. Ekranlar en iyi yorumcusunu kaybedecek” değerlendirmesini yaptılar.