Reklamsız Sözcü

Cristiano Ronaldo: “Fransa’yı yeneceğiz”

Portekizli yıldız Cristaino Ronaldo, maç öncesinde iddialı sözler sarf etti. Turnuva boyunca hiçbir takıma boyun eğmediklerini hatırlatan Portekizli yıldız, Fransa'ya da yenilmeyeceklerini ifade etti.

Görkem ÇOKSEZEN
16:28 10 Temmuz 2016

Euro 2016’daki büyük final öncesinde Cristiano Ronaldo, iddialı sözler sarf etti. Portekiz Milli Takımı olarak Fransa’yı yeneceklerine inandıklarını ifade eden yıldız futbolcu, kendini çok iyi hissettiğini ifade etti.

Cristiano Ronaldo maç öncesinde şu açıklamaları yaptı:

“Bütün ülke onları destekleyecek ama bu final. Her şey olabilir. Turnuvanun başından beri kimse bizi yenemedi ve Fransa da yenemeyecek. Finale gelmek eşsiz bir duygu ve bunu zevkini yaşıyorum.Şimdi önümde bir şans daha var, her şey yolunda giderse Portekiz’le ikinci finalimi oynayacağım.”

“Harika bir takımla karşı karşıya geleceğiz ve iki takım için de zor bir maç olacak. Rekorları çok umursamıyorum. Oluyor ve bitiyor. Kendimi iyi, genç ve güçlü hissediyorum. Tek istediğim başarıyı devam ettirmek. Pozitif düşünmeliyiz. Pazar günü Portekiz tarihinde ilk defa bu kupayı kaldıracak”