SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Kasımpaşa maçı için ‘Kar’ başvurusu

Galatasaray Kulübü, hafta sonu beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle Kasımpaşa maçının saatinin değişmesi için TFF'ye başvuruda bulunacak.

Güncellenme: 15:00, 11/02/2021
Galatasaray’dan Kasımpaşa maçı için ‘Kar’ başvurusu

Galatasaray Spor Kulübü, 14 Şubat Pazar günü saat 19:00’da oynanacak olan Kasımpaşa maçının saatinin değiştirilmesi için önce Kasımpaşa Kulübü’ne danışacak ardından da Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunacak.

14 Şubat Pazar günü akşam saatlerinde İstanbul’da beklenen yoğun kar yağışından dolayı Kasımpaşa maçının saatinin daha erkene çekilmesini talep edecek olan Galatasaray, Kasımpaşa Kulübü’nden olumlu bir cevap alması durumunda Türkiye Futbol Federasyonu ile de iletişime geçecek.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak, “Pazar günü akşam saatlerinde çok şiddetli bir kar yağışı bekleniyor. Önce Kasımpaşa ile görüşeceğiz, sonra TFF ile görüşeceğiz. Maçın saatinin değişmesi için konuşacağız” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Abdurrahim Albayrak`tan Vedat Muriqi açıklaması: `Boynuma sarılıp ağladı` Abdurrahim Albayrak`tan Vedat Muriqi açıklaması: `Boynuma sarılıp ağladı`

Yayınlanma Tarihi:14:59,