SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’den Arda Turan’ın cezasına göndermeli tepki

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Alanyaspor ile oynanacak kupa maçı öncesi Arda Turan'a verilen 2 maçlık ceza için açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 20:38, 10/02/2021
Fatih Terim’den Arda Turan’ın cezasına göndermeli tepki

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, PFDK tarafından Fenerbahçe maçı sonrasında soyunma odasındaki küfürlü ifadeleri nedeniyle 2 maç ceza verilen Arda Turan için konuştu ve tepki gösterdi.

‘GALATASARAY FORMASI GİYMESİ YETERLİ’

Arda’nın sözlerinin içinde adı geçtiği için ceza çıktığını söyleyen deneyimli hoca, “İçinde Fatih Terim adı geçtiyse, herhalde az vermeyelim, yakışmaz demişlerdir. Öyle düşündüler diye varsayıyorum her zaman olduğu gibi. Emsali, örneği olmayan bir karar ama Galatasaray forması giymesi, ceza alması için, hatta ağır ceza alması için yeterli. Yapılan birçok hukuksuzluk için ben bekliyorum. Ne ceza var, ne sevk etme var, ne herhangi bir kurumun açıklaması var… Belki de ödül verecekler. Birdenbire, takımımızın en iyilerinden olan takım kaptanımız, 2-5 arası cezadan en son 2’ye düşüyor. Fatih Terim adı geçince ayıp olmasın, alınırlar diyorlar ve fazla veriyorlar herhalde” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan Arda Turan`ın cezasına sert tepki Galatasaray`dan Arda Turan`ın cezasına sert tepki