SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samsunspor’dan anlamlı mesaj

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve futbolcular, corona virüsü tedavisi görüp hastaneden taburcu olan 11 yaşındaki Vatan Gök'e destek videosu yayınladılar.

Güncellenme: 23:39, 08/02/2021
Samsunspor’dan anlamlı mesaj

Samsun’da Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser Ahmet Gök ile öğretmen Hilal Gök’ün çocukları 11 yaşındaki Vatan Gök bir süre önce corona virüsü teşhisi ile Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Bugün hastaneden taburcu olan ve tedavisi evde devam eden Vatan Gök’e Samsunspor’dan destek mesajı geldi.

Sosyal medyada yayınlanan destek mesajı videosunda Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, futbolcuları ile yan yana gelip, “Vatancığım geçmiş olsun. En kısa zamanda iyileşip seni buraya bekliyoruz. Çok çabuk zamanda iyileşiyorsun ve buraya geliyorsun. Hepimiz yanaklarından öpüyoruz” dedi.

İLGİLİ HABER Samsunspor`un 32 yıllık acısı tazelendi... Hayatını kaybedenler mezarları başında anıldı Samsunspor`un 32 yıllık acısı tazelendi... Hayatını kaybedenler mezarları başında anıldı