SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Gedson Fernandes takımla çalıştı

Galatasaray'ın yeni transferi Gedson Fernandes, karantina sürecinin tamamlanmasıyla birlikte takımla çalışmalara başladı. Öte yandan sol bek Saracchi'de kısmi yırtık tespit edildi.

Güncellenme: 14:14, 08/02/2021
Galatasaray’da Gedson Fernandes takımla çalıştı

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başlarken, yeni transfer Gedson Fernandes karantina sürecinin tamamlanmasının ardından ilk antrenmanına çıktı.

Florya Metin Oktay Tesislerindeki antrenmanda son oynanan lig maçında tam süre alan oyuncular günü yenilenme çalışmasıyla tamamladı. Diğer oyuncular ise ısınma hareketleri ile başladı.

Daha sonra pas oyunları üzerinde duruldu. Antrenmanın ana bölümünde dayanıklılığa yönelik dar alan oyunları gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Gedson’un karantina süresi bitti

Karantina süresi tamamlanan ve tüm testleri negatif çıkan Gedson Fernandes, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. Sofiane Feghouli, tedavisinin ardından salonda ve sahada takımdan ayrı özel bir program dahilinde çalıştı.

İLGİLİ HABER Galatasaray efsanesi Ahmet Keskinkılıç hayatını kaybetti Galatasaray efsanesi Ahmet Keskinkılıç hayatını kaybetti

Saracchi’de kısmi yırtık!

Martin Linnes, yenilenme grubu ile beraber planlanan antrenman programının tamamını uyguladı. Yapılan tetkikleri sonucu sol üst arka adale grubu biceps kasında ikinci derece zorlanma, kanama ve kısmi yırtık tespit edilen Marcelo Saracchi’nin tedavisine başlandı.

Sarı kırmızılı takım, Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yarın saat 17.00de Florya Metin Oktay Tesislerinde yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

İLGİLİ HABER Galatasaray sihirli dokunuşla zirveye çıktı Galatasaray sihirli dokunuşla zirveye çıktı