SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor’da istifa deprem! Başkan Yardımcısı ve…

Süper Lig'de kötü günler geçiren Ege ekibi Denizlispor'da Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya ve iki yönetici istifa etti.

Güncellenme: 19:50, 07/02/2021
Denizlispor’da istifa deprem! Başkan Yardımcısı ve…

Yukatel Denizlispor’da Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya ve yönetim kurulu üyeleri Uğur Bağbaşlıoğlu ve Serkan Başbuğ görevinden istifa etti.

Fraport-TAV Antalyaspor maçının ardından istifa ettiklerini açıklayan Cinkaya, “Kulübümüzün hak ettiği Süper Lig’de hayalini kurduğumuz başarılara ulaşmak üzere başkanımız Ali Çetin’in teklifi ile yola çıktığımız bu önemli yolda bugün itibari ile yollarımızı ayırdığımızı siz değerli basın mensupları ve taraftarlarımızla paylaşmak istiyoruz” dedi.

Göreve geldikleri günden itibaren maddi manevi Denizlisporun başarısı için mücadele ettiklerini belirten Cinkaya, “Özellikle son zamanlarda yaşanan gelişmelerden, yönetim tarzı ve fikir ayrılıklarımızdan dolayı takımımıza daha fazla faydalı olamayacağımızı anladığımız için, bu şanlı görevi bırakma kararı almış bulunmaktayız. Her zaman bizlere iş düştüğünde Denizlisporumuza hizmet edeceğimizden kimsenin kesinlikle şüphesi olmasın. Bugüne kadar çalıştığımız değerli yönetim kurulu üyelerine,  kulüp çalışanlarımıza ve her zaman yanımızda olan basın mensuplarına ve hiçbir zaman yeri dolmayacak olan cefakar taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Güzel günlerde görüşmek üzere” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Denizlispor fırsat tepti, Antalyaspor yine yenilmedi Denizlispor fırsat tepti, Antalyaspor yine yenilmedi

Yayınlanma Tarihi:19:27,