SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erol Bulut: ‘Bu çizgiler bize karşı farklı çiziliyor’

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, “Frikikten atılan bir golümüz VAR’dan iptal edildi. Ben ofsayt olmadığını düşünüyorum. Fenerbahçe’ye karşı çizgiler biraz farklı çiziliyor. Bunu Gaziantep maçında Pelkas’ın attığı golde de yaşadık. Bize karşı bu çizgiler farklı oluyor, bunu sormak lazım” diye konuştu.

Güncellenme: 23:15, 06/02/2021

Süper Lig'in 24. haftasında Fenerbahçe derbi mücadelesinde Galatasaray'a 1-0 mağlup oldu.

Müsabaka sonrası basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, bugün Galatasaray karşısında istemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirterek, “İlk yarı rakip daha çok topla oynayan ama ona rağmen yakaladığımız net pozisyonlar vardı. İyi değerlendiremedik” dedi.

İptal edilen gollerinde ofsayt olmadığını söyleyen Bulut, “İkinci yarı 53. dakika golü yedikten sonra oyuna daha hakim olan Fenerbahçe, tek kale oynayan bir takım vardı. Gol pozisyonuna giren takımız. İkinci yarıda pozisyonları değerlendiremedik. Frikikten atılan bir golümüz VAR'dan iptal edildi. Ben ofsayt olmadığını düşünüyorum. Fenerbahçe'ye karşı çizgiler biraz farklı çiziliyor” ifadelerini kullandı.

“Bize karşı çizgiler farklı çiziliyor”

Henüz kaybettikleri bir şey olmadığını dile getiren tecrübeli antrenör, “Bunu Gaziantep maçında Pelkas'ın attığı golde de yaşadık. Bize karşı bu çizgiler farklı oluyor, bunu sormak lazım. Kaybettiğimizden dolayı üzgünüz. Önümüzde 17 maç var, biten bir şey yok. Sezon sonunda ilk sırada olmak önemi. Onu da başaracağımızdan eminiz” şeklinde konuştu.

Bulut sözlerini şöyle noktaladı:

“Hakemlerle ilgili çok fazla yorum yapmadım bugüne kadar. Bugün de yorum yapmak istemiyorum. Sadece çizgi ile ilgili doğru karar olduğunu düşünmüyorum. Çizgiyi nereden nasıl alıyorlar. Bize karşı o çizgiler farklı çiziliyor.”

İLGİLİ HABER Ali Koç: `Bu maç şampiyonluğun habercisi` Ali Koç: `Bu maç şampiyonluğun habercisi`

Yayınlanma Tarihi:22:21,