SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye 500 milyon TL’lik büyük müjde

Fenerbahçe Kulübü'nün uzun süredir beklettiği Bankalar Birliği anlaşmasıyla ilgili tüm prosedürler tamamlandı. Sarı lacivertliler bu anlaşma ile mali açıdan rahat bir nefes alacak.

SKOR ÖZEL HABER
Güncellenme: 16:56, 02/02/2021
Fenerbahçe’ye 500 milyon TL’lik büyük müjde

Ara transfer döneminde yaptığı flaş transferlerle taraftarını mutlu eden Fenerbahçe'ye bir müjdeli haber de Bankalar Konsorsiyumu'ndan geldi.

Sarı-lacivertli kulübün borçlarını yapılandıracağı, kasaya sıcak paranın girmesini sağlayacak 7+2 yıllık anlaşmanın tüm prosedürleri tamamlandı, imzalar kısa bir süre içinde atılacak.

Anlaşma neticesinde en geç bir hafta içerisinde kulübün kasasına 500 milyon TL girecek.

Çok uzun süredir bu anlaşma için uğraşan Fenerbahçe yönetimi, uzun vadeli borçların yapılandırılmasıyla beraber bankalara verdikleri temlikleri kaldırmayı ve rehin verdiği hisseleri geri almayı planlıyor.

Ekonomik olarak darboğazdaki sarı-lacivertli kulüp mali açıdan da rahat bir nefes alacak. Para girişinin ardından mali disiplinden de taviz verilmeyecek.

İLGİLİ HABER Mesut Özil Londra`dan İstanbul`a geldi, gerilim bitmedi... Karşılıklı çok sert sözler Mesut Özil Londra`dan İstanbul`a geldi, gerilim bitmedi... Karşılıklı çok sert sözler

Yayınlanma Tarihi:13:47,