SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

1 yıl sonra ringe dönen Conor McGregor nakavt oldu

Tüm dünyanın merakla beklediği Conor McGregor - Dustin Poirier maçında Dustin Poirier, Conor McGregor'u ikinci rauntta nakavt etti.

Güncellenme: 16:42, 24/01/2021
1 yıl sonra ringe dönen Conor McGregor nakavt oldu

Geçtiğimiz yıl UFC’yi bıraktığını açıklayan dünyaca ünlü İrlandalı dövüşçü Conor McGregor rakibi Dustin Poirier’e 2. rauntta nakavt oldu.

1 yıl aradan sonra ilk dövüşünde de Amerikalı Dustin Pourier’le karşılaşmayı kabul eden McGregor büyük bir şoka uğradı. Ringlere müthiş bir şov yaparak dönen Conor McGregor için gece hiç iyi bitmedi. Poirier karşılaşmaya hızlı başlayan taraf oldu. 32 yaşındaki Amerikalı dövüşçü 6 yıl önce ilk rauntta nakavt olduğu McGregor’u bu kez devirmeyi başardı.

KOLTUK DEĞNEKLERİYLE AYRILDI

Dünyanın merakla beklediği maç öncesinde rakibi için açıklama yapan McGregor “Poirier iyi bir dövüşçü ama benim seviyemde değil, onu yine saniyeler içinde nakavt edeceğim” demişti. Tartıda şovuna devam eden ve ringlere hızlı bir dönüş yapmayı planlayan McGregor 2. rauntta fırtına gibi esen Poirier’ın güçlü sağ direğiyle yere yığıldı ve nakavt oldu.

Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan McGregor’ın ringdeki o görüntüsü dün gece sosyal medyanın en çok paylaşılan fotoğrafları arasına girdi. Maçtan sonra salondan koltuk değnekleriyle ayrılan İrlandalı’nın yürümekte bir hayli zorlandığı görüldü.

‘GERÇEKLİKTEN UZAKLAŞIRSAN BÖYLE OLUR’

Dağıstanlı ünlü dövüşçü Khabib Nurmagomedov nakavt olan Conor McGregor için maç sonunda yorumda bulundu. Resmi Twitter hesabından açıklama yapan Khabib, ”Seni sen yapan, şampiyonluklara yardımcı olan takımını, ruhunu değiştirirsen; gerçeklikten uzaklaşırsan böyle olur…” tweetini paylaştı.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

McGregor’un ringde yere yığıldığı anın fotoğrafı sosyal medyada viral oldu. Özellikle Twitter’da bir çok UFC hayranı McGregor’ı alay konusu haline getirdi. İşte o paylaşımlar…

Yayınlanma Tarihi:12:32,