SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Aygaz’ı, yeni sezonda şampiyonluğa TEMSA taşıyacak

TEMSA, Türkiye ve Avrupa’da büyük başarılara imza atan Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı’nın karayolu ulaşım sponsoru oldu.

Güncellenme: 10:33, 08/01/2021
Beşiktaş Aygaz’ı, yeni sezonda şampiyonluğa TEMSA taşıyacak

Beşiktaş Aygaz ile TEMSA arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Türkiye'ye sayısız kupa kazandıran Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı'yla sponsorluk anlaşması imzalayan TEMSA, anlaşma kapsamında kulübe bir adet Safir Plus takım otobüsü tahsis etti.

Bir yıl sürecek anlaşma kapsamında siyah-beyazlı oyuncuları TEMSA'nın takıma özel tasarım ile üretimini gerçekleştirdiği Safir Plus taşıyacak.

“Siyah-beyazlı ailemiz büyüyor”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan TEMSA CEO'su Tolga Kaan Doğancıoğlu, “2016'dan bu yana başarılarının bir parçası olmaktan onur duyduğumuz Beşiktaş JK'nın en başarılı branşlarından biri olan Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı da TEMSA ailesine katıldı. Ülkemizi Avrupa'da başarıyla temsil eden ve Türk hentbolunda farkındalık yaratan bir takımla iş birliği yapmak bizim için çok kıymetli. Siyah- Beyazlı takım ailemiz gittikçe büyüyor. Eminim yarattığımız sinerji ile iş birliğimiz uzun yıllar devam edecek” dedi.

Türk Hentbolunun lokomotifi

Beşiktaş Aygaz Hentbol Şube Sorumlusu Mesut Çebi ise, Beşiktaş Aygaz'ın Türk hentbolunda son 10 yıldır lokomotif marka olduğuna dikkat çekerek, “Beşiktaş'ın ikon branşlarından biri olarak, taraftar kitlesi olan bir topluluğun temsil ettiği bir takım olmak Türk hentbolu açısından çok değerli bir durum. 11 yıldır arka arkaya şampiyonluk kazanmış bir takım olarak amacımız, bu başarıyı doğru iş birlikleriyle daha da ileriye taşımak. Bu kapsamda kulübümüzün değerli markalarından biri olan ve güzel bir sinerji yakaladığımız TEMSA ile, Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı olarak yola çıkacak olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.