SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tomas: Böyle hatalar yapınca Beşiktaş gibi büyük takımlar…

Beşiktaş deplasmanından 6-0’lık farklı yenilgiyle dönen Çaykur Rizespor’da teknik direktör Stjepan Tomas maçın ardından konuştu.

Güncellenme: 22:12, 06/01/2021
Tomas: Böyle hatalar yapınca Beşiktaş gibi büyük takımlar…

Süper Lig'in 17. haftasında Beşiktaş'a deplasmanda 6-0 olan Çaykur Rizespor’un teknik direktörü Stjepan Tomas maçın ardından düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Çok farklı bir skorla kaybettiklerini söyleyen Tomas, “Aslında maça iyi de başladık. İlk 20 dakika baskılı başladık ve Beşiktaş'ı uzun toplara zorladık. Hücumda çok fazla üretemedik. İlk golden sonra ikinci golde bireysel hatalar yaptık. 2-0'dan sonra takım reaksiyon gösteremedi. İkinci yarıda da bireysel hatalar yaptık. Böyle hatalar yapınca da Beşiktaş gibi büyük takımlar bizi cezalandırır. Bizim takımımız bugünkünden daha iyi ve Denizlispor maçında inşallah farklı bir sonuç alacağız. Performans olarak savunmadaki oyuncular aslında iyiler ama bugün bireysel hatalar oldu” dedi.

İstifa etmeyi düşünmediğini ve işlerine bakacaklarını ifade eden Tomas, pazar günü Denizlispor karşısında farklı bir takım olacağını sözlerine ekleyerek oyuncularla ilgili kararları da bu doğrultuda vereceklerini söyledi.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor MAÇ SONUCU | Beşiktaş 6-0 Çaykur Rizespor