SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sadık Çiftpınar: Hiç düşünmeden, kaledesin dese…

Fenerbahçe'nin eksik oyuncuları nedeniyle Kasımpaşa maçında 90 dakika boyunca sol bek oynayan Sadık Çiftpınar, mücadelenin ardından konuştu.

Güncellenme: 21:56, 04/01/2021
Sadık Çiftpınar: Hiç düşünmeden, kaledesin dese…

Süper Lig’in 16. haftasında Kasımpaşa’yı 3-0 mağlup eden Fenerbahçe’de sol bek oynayan Sadık Çiftpınar, maçın ardından konuştu.

Caner ve Novak’ın kadroda yer almaması nedeniyle Erol Bulut’un farklı bir mevkiide değerlendirdiği Sadık, “Hocamız neresi derse biz elimizden geleni yaparız. Önemli olan Fenerbahçe! Hiç düşünmeden, kaledesin dese elimden geleni yaparım. Kazanmak çok önemliydi, kazandık. Önümüzdeki Alanya maçında da Fenerbahçe için mücadele etmeye, başarılı olmaya çalışacağız” dedi.

İLGİLİ HABER Erol Bulut: Bahane aramıyorum, bu bir gerçek... Erol Bulut: Bahane aramıyorum, bu bir gerçek...

Uzun süreli sakatlığında kendisine destek olan sarı-lacivertli camiaya borcu olduğunu söyleyen Sadık, “Benim iyi oynamamdan ziyade takım olarak tek hedef kazanmaktı. Net bir skor aldık. Benimi çin nerede oynadığım önemli değil. Bu arma için, Fenerbahçe için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Yardım edebildiysem ne mutlu bana. Büyük Fenerbahçe taraftarı beni hep destekledi. Her zaman her yerde bana destek oldular. Herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Kulüp Başkanımız Sayın Ali Koç, Emre Ağabey, takım, hocamız Erol Bulut arkamda durdu. Her şeyin en iyisini hak ediyorlar” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Ali Koç: İnşallah TFF ile dumanla iletişim kurmak zorunda kalmayız Ali Koç: İnşallah TFF ile dumanla iletişim kurmak zorunda kalmayız

Yayınlanma Tarihi:21:53,