SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başakşehir’in istediği: İrfan Can’a karşı Marcao!

Sarı-kırmızılılar, milli orta saha için aracılarla nabız yokladı. Turuncu lacivertlilerin Başkanı Gümüşdağ da kapıyı kapatmadı ancak resmi teklif halinde Brezilyalı stoperi isteyeceğini iletti.

SKOR ÖZEL | Mesut Yıldırım
Güncellenme: 07:50, 31/12/2020
Başakşehir’in istediği: İrfan Can’a karşı Marcao!

Galatasaray, Türkiye'nin konuşacağı bir transfer için nabız yoklamaya başladı. Cimbom, Başakşehirli İrfan Can Kahveci'nin transferi için düğmeye bastı. Özellikle Şampiyonlar Ligi'ndeki performansıyla Avrupa'da ses getiren başarılı orta sahanın sarı-kırmızılı formayı giymesi için aracılarla Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile temas kuruldu. Henüz resmi bir teklif yapılmasa da Başakşehir'i olası bir teklife nasıl bakacağı üzerinde duruldu.

İLGİLİ HABER PFDK`dan Okan Buruk`a 5 maç ceza! PFDK`dan Okan Buruk`a 5 maç ceza!

Edinilen bilgilere göre Göksel Gümüşdağ, İrfan Can'ın ayrılmasına sıcak bakmamakla birlikte Galatasaray'ın teklifini de dinleyebileceğini iletti. Gömüşdağ'ın yakın çevresine, “İrfan Can elimizdeki en önemli değerlerden. Bonservisini Türkiye'den bir kulübün ödemesi zor. Takas teklifi yapılırsa Galatasaray'dan Marcao'yu isteriz. Onlar ne der bilmiyorum” dediği öğrenildi. Dikkatler, takasta Diagne'yi önermeyi düşünen sarı-kırmızılı yönetimin tavrına çevrildi.

‘KANKA’LARI TAM SAHA PRESTE

TAKASIN İrfan Can Kahveci tarafında ise ikilem mevcut. Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen milli yıldıza, yakın arkadaşları Arda Turan, Oğulcan Çağlayan ve Taylan Antalyalı, Galatasaray'a gelmesi için yakın markaj uyguluyor.

FATİH TERİM DE İSTİYOR

FATİH Terim, hem değişecek yabancı kuralı hem de zorlaşan ekonomik koşullar nedeniyle yerli oyunculara ağırlık veriyor. Salih Uçan ve Aytaç Kara'yı transfer gündemine alan Terim, İrfan Can'a da çok sıcak bakıyor.

İLGİLİ HABER Göksel Gümüşdağ: `Bahattin Şimşek`te biraz Allah korkusu, şahsiyeti varsa...` Göksel Gümüşdağ: `Bahattin Şimşek`te biraz Allah korkusu, şahsiyeti varsa...`

Yayınlanma Tarihi:07:41,