SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alanyaspor Hasan Hüseyin Acar’ı transfer etti

Aytemiz Alanyaspor, en son Kayserispor forması giyen ve geçtiğimiz haftalarda sözleşmesi feshedilen Hasan Hüseyin Acar ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Güncellenme: 17:21, 30/12/2020
Alanyaspor Hasan Hüseyin Acar’ı transfer etti

Ara transfer döneminin başlamasına kısa süre kala Aytemiz Alanyaspor ilk transferini gerçekleştirdi. Kayserispor ile 17 Aralık’ta sözleşmesini fesheden 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Hasan Hüseyin Acar ile anlaşan turuncu-yeşilliler, bugün deneyimli oyuncuya Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde imza töreni düzenledi.

İmza töreni sonrası konuşan Başkan Hasan Çavuşoğlu, “Devre arasına girerken ilk transferimizi gerçekleştiriyoruz. Geçen sezon Kayserispor’da başarılı bir sezon geçirmişti. Bundan sonra 3,5 yıl bizimle devam edecek. Birçok talibi olmasına rağmen bizi tercih ettiği için teşekkür ediyorum” dedi.

“KENDİMİ GÖSTERECEĞİM BİR KULÜP”

Başarılı orta saha oyuncusu Hasan Hüseyin Acar ise “Alanyaspor gibi bir kulübe her zaman transfer olamazsınız. Kendimi gösterebileceğim bir kulüp olduğunu düşünüyorum. Burada oynama fırsatı veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Samet Aybaba`dan Hasan Hüseyin Acar yorumu: `İki gün önce geldiğinde...` Samet Aybaba`dan Hasan Hüseyin Acar yorumu: `İki gün önce geldiğinde...`