SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’ten Özkan Sümer’e veda mesajı

Hayatını kaybeden Türk futbolu ve Trabzonspor'un efsane ismi Özkan Sümer'in vefatı nedeniyle Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF'nin sitesinden bir veda mesajı yayınladı.

Güncellenme: 15:42, 22/12/2020
Şenol Güneş’ten Özkan Sümer’e veda mesajı

Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türk futbolunun efsane ismi Özkan Sümer’in vefatıyla ilgili bir mesaj yayınladı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) resmi internet sitesinde yayınlanan Şenol Güneş’in mesajı şu şekilde:

“Değerli büyüğüm, Türk Futbolu’nun duayen ismi, sevgili Özkan Sümer Hocam’ın vefatını büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.

Kendisi, vermiş olduğu emekler, yetiştirdiği değerlerle yeri dolmayacak müstesna bir futbol adamıydı. Görev yaptığı süre içerisinde olduğu gibi aramızdan sessizce ayrılırken de yine bir ders vermiş oldu…   Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine, Trabzonspor ve futbol camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.. Hocam!

Sizinle her yere gelirim ama siz her zaman olduğu gibi yine önümüzden gittiniz… Arkanızdayım. Yalnız değilsiniz. Ölüm dostu dosta kavuşturur.

Ürettiklerin ve bize verdiklerin için binlerce kez teşekkür ediyorum.

Gönüllere girdin; gözden uzak durdun. Şimdi gönülden uzak olanlar da sizi gönüllerine alacaklardır…

Allah sıkıntılı yüreklere ferahlık ve sabır versin.

Sizi bugünden özlüyoruz Hoca’m…

Unutulmayacaksın!….

İLGİLİ HABER Yusuf Yazıcı`dan Özkan Sümer`e duygusal veda: Yetişemedim, affet Yusuf Yazıcı`dan Özkan Sümer`e duygusal veda: Yetişemedim, affet