SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nedim Özbey, İspanya’dan İstanbul’a getirildi

A Milli Erkek Voleybol Takımı ve Galatasaray Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, sarı-kırmızılı takımın maçı öncesi rahatsızlandığı İspanya'nın Kanarya Adaları'nda bulunan Las Palmas kentinden İstanbul'a getirdi.

Güncellenme: 00:27, 22/12/2020

Voleybol Erkekler CEV Kupası son 16 turunda 15 Aralık’taki maç için İspanya’nın Las Palmas kentine giden ve burada rahatsızlanarak hastaneye götürülen Galatasaray HDI Sigorta ve A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçakla saat 22.50 sularında Türkiye’ye getirildi.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na inen ambulans uçakta bulunan 65 yaşındaki Başantrenör Nedim Özbey’in tedavisine Altunizade’de bulunan özel bir hastanede devam edilecek.

Özbet’in sağlık durumuyla ilgili olarak Galatasaray Erkek Voleybol İdari Menajer Yardımcısı Mehmetcan Şamlı, Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

Açıklamalar şu şekilde:

“Geçen hafta takımımız deplasmandayken Nedim hocamız rahatsızlandı. Hemen ilk müdahale orada hastanede yapıldı. Tabii ki çok korktuk hepimiz. Şimdi İstanbul'a getirildi. Hocamızın durumu şu anda iyi. Gün geçtikçe de daha iyiye gidiyor. Bizim için sevindirici olan taraf. Las Palmas'ta olması bizim için sıkıntı vericiydi. Açıkçası oradan buraya ilk aşamada getirmek istiyorduk. Bu süreçte yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyoruz kulüp ve hocamız adına. Hocamızın durumu gayet iyi ben de gördüm kendisini. Hocamız şimdi istiharat edecek. Sonra orada yapılan tetkikler burada da yapılacak. Ondan sonra daha net bilgilere ulaşabileceğiz. Şu an her şey yolunda.”

Yayınlanma Tarihi:23:37,