SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Neymar’ı sakatlayan Mendes’e ölüm tehdidi

PSG'nin yıldızı Neymar'ın sakatlanmasına neden olan isim olarak suçlanan Lyonlu Thiago Mendes sosyal medya üzerinden özür mesajı yayınlayarak ölüm tehditleri aldığını söyledi.

Güncellenme: 08:53, 16/12/2020
Neymar’ı sakatlayan Mendes’e ölüm tehdidi

Geçtiğimiz hafta Lyon’un PSG’yi 1-0 mağlup ettiği maçın son dakikasında Neymar’ın acı içinde yerde kalmasına neden olan isim olan Thiago Mendes, ölüm tehditleri aldığını söyledi.

Brezilyalı oyuncu yaptığı açıklamada Instagram hesabından konuyla ilgili özürlerini dile getirerek, “Neymar’ın sakatlanmasına neden olduğum için en içten özürlerimi sunuyorum. Çabuk iyileşerek ülkemiz Brezilya’ya ve yine sevenlerine en iyi futbolunu göstermesini dilerim. Ben ve ailem sosyal medyadan ölüm tehditleri bile aldık ama Neymar’ı sakatlamaya çalışmak gibi bir düşüncem yoktu” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Paris Saint Germain`de yine aynı kâbus: Eyvah Neymar! Paris Saint Germain`de yine aynı kâbus: Eyvah Neymar!

Sahayı sedyeyle gözyaşları içinde terk eden Neymar’ın sakatlığının endişe edilecek boyutta olmadığı ve oyuncunun 3 hafta kadar sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı.