SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dimitris Pelkas: Skora sinirliydim

Yeni Malatyaspor maçında oyundan çıkarılmasına tepki gösteren Fenerbahçe'nin yıldızı Dimitris Pelkas, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Skora sinirliydim. Bu tarz şeyler maçlarda olur" dedi.

Güncellenme: 19:03, 14/12/2020
Dimitris Pelkas: Skora sinirliydim

Fenerbahçe’nin Yunan futbolcusu Dimitris Pelkas, 3-0 kaybettikleri Yeni Malatyaspor maçında oyundan çıkarken gösterdiği reaksiyonla ilgili, “Skora sinirliydim. Hocalar, herkes skora sinirliydi. O anda çok özel bir şey konuşmadık. Bu tarz şeyler maçlarda olur” dedi.

27 yaşındaki orta saha oyuncusu, FB TV’ye şu açıklamalarda bulundu:

“Evet, hoca ile bir diyaloğumuz oldu. O sırada 3-0 gerideydik. Kötü bir skordu. Dolayısıyla ben de skora sinirliydim. Hocalar, herkes skora sinirliydi. O anda çok özel bir şey konuşmadık. Bu tarz şeyler maçlarda olur. Önümüze bakmamız gerekiyor. Gerçekten o an hiçbir şey olmadı. Bizim için zor bir andı. Şimdi önümüze bakmamız lazım. Hazırlıklarımızı devam ettirip daha çok çalışmamız lazım ki galibiyetlere geri dönelim.

Bir şey daha eklemek istiyorum. İki hafta önce Salah da oyundan çıkarken sinirliydi. Maç sonu Klopp şunu dedi: Salah’ın oyundan çıkmasına sinirlenmesinden dolayı mutluyum. Eğer bir gün oyundan çıktığına sinirlenmezse aslında o zaman bu bir problemdir. Her oyuncu 90 dakika oynamak ister. Bunun için daha çok çalışıp, daha iyiye gitmeye çalışacağız.”

Maç öncesindeki taktik konuşmalarla ilgili de Pelkas, “Tabi ki bu konuları konuşuyoruz. Bu tarz konular hocamızın kararı… Hocamız ne karar veriyorsa bizim de o kararı uygulamamız gerekiyor. Oynayabilmek ve oynadığı yeri hak edebilmek için herkes çok fazla çalışmak zorunda” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de sistem `error` verdi! Erol Bulut`un kader maçları... Fenerbahçe`de sistem `error` verdi! Erol Bulut`un kader maçları...