SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oğuz Yılmaz elini kırdı, kadro dışı kaldı

Yukatel Denizlispor, Fenerbahçe karşılaşmasında devre arasında yeşil-siyahlı teknik ekibin kararı sonucunda oyundan çıkan Oğuz Yılmaz, profesyonellik dışı hareketlerde bulunarak, el kemiğini kırdığından dolayı süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.

Güncellenme: 14:01, 11/12/2020
Oğuz Yılmaz elini kırdı, kadro dışı kaldı

Yukatel Denizlispor geçtiğimiz hafta kendi evinde ağırladığı Fenerbahçe maçında yeşil siyahlı oyuncu Oğuz Yılmaz, devre arasında alınan karar neticesinde oyundan çıkarılmıştı. Alınan karara sinirlenerek profesyonellik dışında hareketlerde bulunarak el kemiğini kırdı. Denizlispor Kulübü tarafından ise tedavi sürecinin sona ermesinin ardından U19 takımı ile çalışacağı ve bugün itibariyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldığı açıklandı.

SÜRESİZ OLARAK KADRO DIŞI

Yeşil-siyahlı kulüp tarafından yapılan açıklamada ise şöyle; “Fenerbahçe karşılaşması devre arasında teknik ekibimizin kararı doğrultusunda oyundan çıkan futbolcumuz Oğuz Yılmaz, bu karara sinirlenerek profesyonellik dışı hareketlerde bulunmuş ve sonucunda el kemiğini kırmıştır. Kendisine ve kulübümüze yakışmayan bu disiplinsiz davranışı nedeniyle bugünden itibaren süresiz olarak kadro dışı bırakılmıştır. Futbolcumuz, tedavi sürecinin sona ermesinin ardından U19 takımımız ile birlikte çalışmalarına devam edecektir.”

İLGİLİ HABER Ankaragücü`nde Alper Potuk kadro dışı bırakıldı Ankaragücü`nde Alper Potuk kadro dışı bırakıldı