SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yaser Yıldız kadro dışı… ‘Yemekleri beğenmeyip dedikodu çıkarıyor!’

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk, futbolculardan Yaser Yıldız'ın kadro dışı bırakıldığını açıkladı. 32 yaşındaki oyuncunun takımın en çok kazananı olmasına rağmen hakkını vermediğini söyleyen başkan Yenitürk dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Güncellenme: 12:29, 08/12/2020
Yaser Yıldız kadro dışı… ‘Yemekleri beğenmeyip dedikodu çıkarıyor!’

Bir dönem Süper Lig’de Galatasaray forması da giyen Sakaryalı Yaser Yıldız, Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup ekibi Vanspor’da kadro dışı bırakıldı.

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk, takımla alakalı açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar takımdan en çok para alan ve oynadığı oyunun hakkını vermeyen Yaser Yıldız’ı kadro dışı bıraktıklarını açıklayan Yenitürk, Yıldız’ın takım içinde dedikodu çıkardığını da söyledi.

‘4 AYDIR AYAĞINA TOP DEĞMEDİĞİNİ ÖĞRENDİK’

Yıldız’ın takımda huzursuzluk yaratmaya çalıştığını aktaran Yenitürk, “Sezon başında kendisi ve menajeriyle yapılan görüşmede oyuncunun kamp gördüğü ve sezona antrenmanlı bir şekilde hazır olduğunu söyleyen Yaser Yıldız’ın ayağına 4 aydır top değmediğini sonradan yapılan araştırmalarda öğrendik. Yaser Yıldız ve menajeri yönetimimizi yalan söylemek suretiyle yanıltmıştır.

İLGİLİ HABER Süper Lig | 11`inci haftaya damga vuran 7 olay Süper Lig | 11`inci haftaya damga vuran 7 olay

‘YEMEKLERİ BEĞENMİYOR’

Şu ana kadar kulüpte en çok ödeme Yaser Yıldız’a yapılmıştır. Şu ana kadar Yıldız’a 250 Bin TL ödeme yapılmıştır. Oyuncu yemekleri beğenmeyip takım içinde bir yandan dedikodu çıkarıp bir yandan da huzursuzluk yaratmaktadır. Bizler futbolcuya verilen sözlerin arkasında durduğumuz halde oyuncu beklenen performansı sergileyememiştir. Bu nedenle oyuncu özel bir hoca eşliğinde tek başına antrenmanlara katılacak ve kendini hazır hissettiği zaman takıma alınacaktır” dedi.

Yaser Yıldız’ın Galatasaray formasıyla Fortis Türkiye Kupası’nda Altay’a karşı gol sevinci (2009)

Yayınlanma Tarihi:12:21,