SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hasan Kartal: İki haftadır takımda bir sıkıntı var

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Fatih Karagümrük mağlubiyetinin ardından yaptığı açıklamada, iki haftadır takımda sıkıntı olduğunu, hiçbir problemin olmadığı bu kulüpte de bu sonuçların alınmaması gerektiğini söyledi.

Güncellenme: 16:23, 06/12/2020
Hasan Kartal: İki haftadır takımda bir sıkıntı var

Süper Lig'in 11. haftasında Çaykur Rizespor deplasmanda karşılaştığı Fatih Karagümrük'e 2-1 mağlup oldu.

Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, hakem kararları ile ilgili yaptığı değerlendirmede “İzlemediğimiz için faul müydü değil miydi bilemiyorum. VAR'dan gelen izlemenin neticesinde faul olarak karar verildi. Hakem genel olarak kötü bir hakem değildi. Bence fena yönetmedi. O pozisyonu tam göremedik” dedi.

Takımda son iki haftada sıkıntı olduğunu belirten Hasan Kartal, şunları söyledi:

“Bizim takımın biraz daha iyi olması gerekiyordu ama nedende ya motive olamadı ya iyi olamadı. Aslında bizim takım bu değil. İki haftadır takımda bir sıkıntı var. İnşallah önümüzdeki Göztepe maçında toparlarız. Yolumuza iyi bir şekilde devam ederiz. Genel olarak hep kendi aramızda görüşmemiz gerekiyor. Onu da ben Eskişehir maçından önce bu konuları hep beraber görüşüp değerlendiririz. Hem sporcularla hem de hocalarımızla beraber değerlendiririz. Neyimiz eksik ne yapamıyoruz diye. Kulübün, genele baktığımız zaman, hiçbir problemi yok. Yönetiminde bir problem yok, ekonomik bir problem yok. Hiçbir problemin olmadığı bu kulüpte bu sonuçların alınmaması gerekir.

İLGİLİ HABER Hasreti Ndao dindirdi Hasreti Ndao dindirdi