SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samet Aybaba: ‘Bir an önce daha iyi oynayıp…’

Süper Lig'de 0-0 sona eren Kayserispor-Karagümrük maçının ardından iki ekip teknik direktörleri açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 22:38, 30/11/2020
Samet Aybaba: ‘Bir an önce daha iyi oynayıp…’

Süper Lig’in 10’uncu haftasında Hes Kablo Kayserispor ile Fatih Karagümrük arasında oynanan karşılaşma 0-0 eşitlikle sona erdi. Karşılaşmanın ardından her iki takımın teknik direktörü açıklamalarda bulundu.

Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Samet Aybaba “Oyuncularımı kutluyorum. Bir an önce daha iyi oynayıp maç kazanmaya çalışacağız” şeklinde konuşurken, Fatih Karagümrük Teknik Sorumlusu Atılay Canel ise, “Burada bir puanla yetinip ayrılmak istemiyorduk ama 1 puanla yetinmek zorunda kaldık” dedi.

“BİR AN ÖNCE DAHA İYİ OYNAYIP…”

Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Samet Aybaba, “Bu maça çok iyi hazırlanmıştık. Oyuncular ile kenar varyasyonlarını çalıştılar. Çoğunu da uygulamaya çalıştılar. Başarılı uyguladığımız pozisyonlar var ama futbol bu. Ne kadar iyi şeyler yapmaya çalışsanız da sonlandırma sorunu yaşasanız sonuca gidemezsiniz. Oyuncularımı kutluyorum. Coşkulu oynamaya çalıştılar. Bir an önce daha iyi oynayıp maç kazanmaya çalışacağız” diye konuştu.

“1 PUANLA YETİNMEK ZORUNDA KALDIK”

Karşılaşma sonrası konuşan Fatih Karagümrük Teknik Sorumlusu Atılay Canel ise “Biz buraya puan ve puanlar almak için gelmiştik. Oyun planımızı ona göre yaptık. İlk yardında ikinci bölgeden üçüncü bölgeye geçişlerde zorlandık. İkinci yarı iş tersine döndü. Burada bir puanla yetinip ayrılmak istemiyorduk ama 1 puanla yetinmek zorunda kaldık.  Buradan istediğimiz 3 puan almaktı ama karşılaşma beraberlikle sonuçlandı” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Süper Lig`de iki maç, tek gol ve tek galip: Göztepe Süper Lig`de iki maç, tek gol ve tek galip: Göztepe