SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den fikstür isyanı

Milli takımlardan dönecek 7 futbolcusunu fazla dinlendiremeyecek olan sarı-lacivertliler, salı gününe de kupa maçının koyulmasına hayli tepkili.

SKOR ÖZEL | İrfan Yirmibeş
Güncellenme: 08:22, 18/11/2020
Fenerbahçe’den fikstür isyanı

FENERBAHÇE, fikstür sıkışıklığından dolayı tepkili. Sarı-lacivertlilerde Altay, Ozan, Nazım, Caner, Novak, Pelkas ve Tisserand milli takımlarında bulunuyor ve bu gece maçlara çıkacak. Bu futbolcular, yarın Türkiye'ye dönecek. Fener, tam kadroyla cuma günü tek idman yapıp cumartesi günü Gençlerbirliği maçı için sahada olacak. 7 futbolcunun fiziksel ve zihinsel olarak yorgun dönecek olması Teknik Direktör Erol Bulut'u düşündürüyor.

İLGİLİ HABER Emre Belözoğlu: Federasyonun bu işin sorumluluğunu alması gerekiyor Emre Belözoğlu: Federasyonun bu işin sorumluluğunu alması gerekiyor

SALI GÜNÜ TÜRKİYE KUPASI

Bulut ve yönetim, salı gününe Türkiye Kupası maçının koyulmasıyla birlikte yaşanacak fikstür sıkışıklığından dolayı tepkili. Yöneticiler, kupa maçının çarşamba veya perşembe günü oynatılmasının daha doğru olduğunu düşünüyor. Öte yandan ikinci testin ardından İstanbul'a dönecek ve karantina sürecine girecek olan Valencia ile Hollanda Ümit Milli Takımı'nda sakatlanan Ferdi Kadıoğlu, Gençlerbirliği maçında forma giyemeyecek.