SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristiano Ronaldo özel hikayesini gözyaşları içinde anlattı

Juventus'un dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo çocukken yaşadığı zorlukları anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Dünyanın en zengin sporcularından biri olan Ronaldo çocukken hamburger artıkları ile karnını doyurduğunu açıkladı.

Güncellenme: 21:50, 16/11/2020
Cristiano Ronaldo özel hikayesini gözyaşları içinde anlattı

Şimdilerde dünyanın en zengin futbolcuları arasında yer alan Portekizli Cristiano Ronaldo, çocukken yaşadığı zor dönemleri anlatırken duygusal anlar yaşadı. Özel bir çocukluk hikayesini anlatan Ronaldo, 12 yaşındayken ailesinin yaşadığı maddi zorluklar nedeniyle hamburger artıkları yediğini söyledi.

Gözyaşları içinde o günleri özetleyen Portekizli, “12 yaşında neredeyse hiç param yoktu. Portekiz’de aynı yaş grubundaki oyuncularla birlikteydim. Benim için, ailem için zorlu bir dönemdi. Bir hamburgerci vardı, orada bize artık hamburgerleri dağıtıyorlardı. Edna isminde bir kadın çalışan vardı, iki kız daha vardı. Onlar bize yardım ediyordu” dedi.

İLGİLİ HABER Juventus`un Cristiano Ronaldo`yu satma planı! Juventus`un Cristiano Ronaldo`yu satma planı!

“KİMSE BU HİKAYEYE İNANMIYOR”

Ronaldo’nun bahsettiği isimlerden biri o dönem hamburgercide çalışan Paula Leca, hikayeyi şu sözlerle anlattı; “Restoranın önüne geliyorlardı ve birkaç burger kalmışsa, yönetici onlara vermemize izin veriyordu. O çocuklardan biri de Cristiano Ronaldo’ydu. Hep zamanında restoranın önündeydi. Neredeyse her akşam restorandaydı” dedi. Ronaldo’ya kalan hamburgerleri vermelerine birçok insanın inanmadığını da söyleyen Paula, “Oğluma bu hikayeyi anlatıyorum, o bile inanmıyor. Onun annesinin Ronaldo’ya hamburger verdiğine inanması zor. Eşim bunu biliyor çünkü o beni işten almaya geliyordu ve Cristiano’yu görmüştü.”

HAMBURGER ARTIKLARINI VERENLERİ UNUTMADI

Cristiano Ronaldo, o dönem Paula ile hamburgercide birlikte çalışanları, daha sonra yemeğe davet etti ve hepsine tek tek teşekkür etti. Dünyaca ünlü futbolcu, en büyük üzüntüsünün de babasının geldiği noktayı görememesi olduğunu belirterek “Dünyanın en iyisi olduğumu göremedi, ödüller aldığımı göremedi, başardığım şeyleri göremedi. Annem, kardeşlerim, oğlum bunları gördü ancak babam hiçbirini göremedi” ifadelerini kullandı.

“BİR GÜN KESİNLİKLE EVLENECEĞİZ”

Ronaldo, hayat arkadaşı Georgina’nın da kendisine çok yardım ettiğini vurguladı. Yıldız futbolcu hayat arkadaşı ile ilgili “Bana çok yardım etti. O çocuklarımın annesi, benim arkadaşım. Çok fazla konuşuyoruz. Ona kalbimi açtım, o da bana açtı. Bir gün kesinlikle evleneceğiz, annemin de en büyük dileği bu” diye konuştu.