SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda 18 corona tespit edildi

Süper Lig'de artan vakalar, ING Basketbol Süper Ligi'de Gaziantep ekibinin 5 oyuncusunun coronaya yakalanmasının ardından ertelenen maçtan sonra bu kez Kadınlar Basketbol Ligi'ne de corona bulaştı! Fenerbahçe yaptığı açıklamada toplam 18 pozitif sonucun elde edildiğini duyurdu.

Güncellenme: 12:51, 14/11/2020
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda 18 corona tespit edildi

Fenerbahçe Kadın Basketbol şubesinde 14 sporcu ve 4 personelin corona virüsü testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde;

“Kulübümüz, daha önce yaptığı açıklama ile Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımızdan 4 oyuncumuz ve 1 teknik ekip personelimizin test sonuçlarının pozitif olduğunu kamuoyuna duyurmuştu.

Yeni test sonuçlarına göre A Takımımızdan 2 oyuncumuz ile 1 idari personelimizin daha test sonuçlarının pozitif olduğu netleşmiştir.

Fenerbahçe Gelişim Takımımıza yapılan tanı testi sonuçlarına göre de; Gelişim Takımımızdan 8 oyuncumuz ile 2 teknik ve idari ekip personelimizin test sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir.

Toplamda pozitif tanısı alan 14 oyuncumuz ile 4 teknik ve idari ekip personelimiz ev izolasyonuna alınarak tedavilerine başlanmıştır.

Konu hakkında gelişme oldukça tekrar kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır.”

İLGİLİ HABER Gaziantep Basketbol`da 11 corona | Fethiye maçı ertelendi Gaziantep Basketbol`da 11 corona | Fethiye maçı ertelendi

İLGİLİ HABER Frutti Extra Bursaspor`da 1'i oyuncu toplam 2 corona vakası Frutti Extra Bursaspor`da 1'i oyuncu toplam 2 corona vakası

Yayınlanma Tarihi:12:37,