SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi… Yayıncı kuruluştan istenen rakam TFF’ye iletildi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği'nin yayıncı kuruluş ile anlaşmada istedikleri rakamı ifade ettiğini belirterek, "Önümüzdeki hafta bu rakam görüşünde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Yakın zaman Bein Sports ile anlaşmayı imzalayıp, beraber olarak yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Güncellenme: 19:55, 11/11/2020
Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi… Yayıncı kuruluştan istenen rakam TFF’ye iletildi

İstanbul’da gerçekleştirilen Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi. Yayıncı kuruluş ile yaşanan yaşanan maddi sorunlar, seyirci alımı ve kulüpler yasası maddelerinin konuşulduğu toplantıya, TFF yetkililerinin yanı sıra Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir de katıldı.

Kulüpler Birliği toplantısının ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil’in corona virüsü testinin pozitif çıkmasından dolayı katılamadığı toplantıya kıdemli başkan olarak kendisinin başkanlık ettiğini belirten Göksel Gümüşdağ, “TFF Başkanımız ve heyeti beraber toplantıya katıldı. Çok faydalı bir toplantı oldu. Gündem maddesi Bein Sports ilgili görüşmeler oldu. Bizim en son yaptığımız toplantıdan sonraki bu toplantıda yaptığımız değerlendirmede mutabık olduğumuz kararı aldık. Nihat beye ilettik. Konu üzerine başkanımız Bein Sports ile görüşme yapacak. En yakın zaman sonuca gideceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Nihat Özdemir de açıklama yaptı

Nihat Özdemir de Türkiye Futbol Federasyonu olarak yayıncı kuruluş ile 14’e yakın toplantı yaptıklarını hatırlatarak, “Geldiğimiz son nokta ile ilgili bilgi vermek için Kulüpler Birliği’ni ziyaret ettik. Orada görüş alış verişinde bulunduk. Kulüpler Birliği bize anlaşmada gelebileceği rakamı ifade ettiler. Biz de önümüzdeki hafta bu rakam görüşünde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Yakın zaman Bein Sports ile anlaşma imzalayıp, beraber olarak yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Seyirci-sizsiniz! Seyirci-sizsiniz!

Yayınlanma Tarihi:17:06,