SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristiano Ronaldo ve arkadaşları yasağı deldi! Savcılığa şikayet ettiler…

Juventus'un Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, arkadaşlarıyla birlikte corona virüsü karantinasında olan takımdan son testlerin sonuçları açıklanmadan ayrıldı. İtalyan yetkililer harekete geçti.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 16:19, 07/10/2020
Cristiano Ronaldo ve arkadaşları yasağı deldi! Savcılığa şikayet ettiler…

İtalya Serie A ekiplerinden Juventus’ta corona virüsü krizi yaşanıyor… Takımın yıldızlarından Cristiano Ronaldo, Pablo Dybala, Juan Cuadrado, Danilo, Torino’da uygulanan Covid-19 izolasyonu prosedürlerine uymadıkları gerekçesiyle savcılığa şikayet edildi.

Torino Halk Sağlığı Merkezi, corona virüsü önlemlerine uymayarak milli takım kampı için otelden ayrılarak şehri terk eden Cristiano Ronaldo, Pablo Dybala, Juan Cuadrado ve Danilo hakkında şikayette bulundu.

DIŞ DÜNYAYLA BAĞLANTI YASAKLANMIŞTI

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Torino Halk Sağlığı Merkezi Direktörü Roberto Testi, Juventus forması giyen 4 futbolcunun şehirde uygulanan corona virüsü izolasyonunu prosedürlerini ihlal ettiklerini doğruladı ve hepsi için ilgili makamlara şikayet dilekçesi yazdıklarını ifade etti.

7 İSİM ARASINDA MERİH DEMİRAL DA VAR

Cristiano Ronaldo, Pablo Dybala, Juan Cuadrado ve Danilo’ya bireysel olarak cezai yaptırım uygulanmasının kesin olduğu belirtiliyor. Kulüpte ayrıca 42 yaşındaki kaleci Buffon evine, A Milli Takım oyuncumuz Merih Demiral da Almanya maçı için kamptan ayrılarak Köln’e gitti. Continassa’daki izolasyonu terke den 7 oyuncu tespit edildiği ve bu oyunculara para cezası verilebileceği belirtiliyor.

Bilindiği gibi siyah beyazlı kulüp iki corona virüsü vakası görülmesinin ardından, cumartesi günü tamamen karantinaya alınmıştı. Otelde izolasyonda tutulan futbolcuların birlikte idman yapmalarına izin verilirken, dış dünyayla bağlantı kurmaları yasaklanmıştı.

İLGİLİ HABER Ronaldo ve Mayorga arasındaki tecavüz davasında yeni gelişme Ronaldo ve Mayorga arasındaki tecavüz davasında yeni gelişme

 

Yayınlanma Tarihi:16:10,