SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Berna Gözbaşı’dan ilk açıklama… Yeni transferlere lisans çıkarılamamıştı!

Kayserispor, eski futbolcusu Kusher'e zamanında ödeme yapamadığı için yeni transferlerine lisans çıkarmayı başaramamıştı. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, konu ile ilgili açıklamada bulundu.

Güncellenme: 15:56, 13/09/2020
Berna Gözbaşı’dan ilk açıklama… Yeni transferlere lisans çıkarılamamıştı!

Yeni sezon için 8 transfer yapan ancak eski futbolcusu Kucher'e zamanında ödeme yapılamamasından ötürü Hes Kablo Kayserispor’a FIFA ve TFF üzerinden transfer yasağı geldi. Yeni transferlerine lisans çıkaramayan Hes Kablo Kayserispor'da başkan Berna Gözbaşı, konu ile ilgili açıklama yaptı.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Ne yazık ki son dakika eski borçlar ödemesi çıktı. Derhal tarafımca ödeme yapıldı. Buna rağmen hafta sonu nedeniyle ve oyuncunun güven sorununu aşmak diplomatik girişimlerle mümkün olabildiği için lisanslar çıkıyor ama 24 saat kuralına aykırı hareket edemiyoruz” dedi.

Transfer açıklaması da yapan Başkan Gözbaşı “Büyük emekler ve özveri ile yeni bir takım kurduk. Takımda kalan futbolcularımız ve yeni transferlerden çok umutluyuz. Birkaç eksiğimiz var, onları da kısa sürede tamamlayacağız. Forvetlerimizden biri ile imza Pazartesi… Şu anda yolda geliyor. İkincisi hafta arası” açıklamasında bulundu.

Hes Kablo Kayserispor’da Yaw Ackah, Daniel Avramovski, Dimitrios Kolovetsios, İlhan Depe, Harrison Manzala, Joseph Attamah, Muğdat Çelik ve Aaron Justin Lennon ilk haftada yeni takımlarının formasını giyemeyecek.

İLGİLİ HABER Kayserisporlu Aaron Lennon`ın sıra dışı hikayesi! Zirve, depresyon ve yeniden doğuş... Kayserisporlu Aaron Lennon`ın sıra dışı hikayesi! Zirve, depresyon ve yeniden doğuş...

Yayınlanma Tarihi:15:52,