SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hes Kablo Kayserispor, yeni transferlerine lisans çıkaramadı

Süper Lig'de yeni sezona Kasımpaşa maçı ile başlayacak olan Kayserispor'a FIFA ve TFF'den şok bir haber geldi. Bilal Başakçıoğlu'nun transferi nedeniyle ödemesi gereken ücreti ödemeyen Kayserispor, transfer yasağıyla karşılaştı ve yeni transferlerine lisans çıkartamadı

Güncellenme: 18:29, 12/09/2020
Hes Kablo Kayserispor, yeni transferlerine lisans çıkaramadı

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonunun ilk haftasında sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Hes Kablo Kayserispor, 8 yeni transferinin lisans işlemlerini tamamlayamadı.

Hollanda’nın Feyenoord kulübüne Bilal Başacıkoğlu’nun transferinden ötürü ödenmesi gereken bonservis ücretini zamanında ödemeyen Kayseri ekibine transfer yasağı geldi.

Dün Feyenoord kulübüne ödenmesi gereken 600 bin Euro’luk rakamı zamanında gönderemeyen sarı-kırmızılı kulübe, FIFA ve TFF üzerinden transfer yasağı geldi.

Sarı-kırmızılı takımda Yaw Ackah, Daniel Avramovski, Dimitrios Kolovetsios, İlhan Depe, Harrison Manzala, Joseph Attamah, Muğdat Çelik ve Aaron Justin Lennon ilk haftada kulüp ihmalkarlığından ötürü forma giyemeyecek.

İLGİLİ HABER Kayserisporlu Aaron Lennon`ın sıra dışı hikayesi! Zirve, depresyon ve yeniden doğuş... Kayserisporlu Aaron Lennon`ın sıra dışı hikayesi! Zirve, depresyon ve yeniden doğuş...

Yayınlanma Tarihi:17:34,