SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin: Vallahi kaçırdım, çok kötü vurdum!

Süper Lig'in ilk haftasında Çaykur Rizespor'u 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de bir penaltı kaçıran, bir de asist yapan Caner Erkin samimi açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 09:19, 12/09/2020
Caner Erkin: Vallahi kaçırdım, çok kötü vurdum!

Fenerbahçe’de yeni transferlerden Caner Erkin, Rizespor’u 2-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.İlk yarıda bir penaltı kaçıran tecrübeli oyuncu, “Galibiyetle başlamak çok güzel. Hedefimiz her türlü şampiyonluk. Hiçbir şekilde puan kaybetmemiz lazım. Çok ciddiye almamız lazım her maçı. İlk maçtan buna başlamamız lazım. Çok güzel bir galibiyet oldu. Ben penaltı kaçırdım ama olsun, telafisi oldu. Vallahi kaçırdım, çok kötü vurdum. Onun için sıkıntı yok. Sonra zaten galibiyet önemli olan” dedi.

‘YANIMDAKİLERİN NEŞELİ OLMASINI İSTERİM’

Moralin önemli olduğunu kaydeden Caner, “Asist, gol önemli değil. Burada bütün arkadaşlar olsun, yerli yabancı, hepimiz aynı gemideyiz. Neşeli olmak lazım. Mağlubiyet olunca neşeli olmak zor ama neşemizi kaybetmemiz, motivasyonumuzu kaybetmemeliyiz. Yanımdakilerin neşeli olmasını isterim, ben neşeli biriyim” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Gökhan Gönül: Yol uzun, bu yollar taşlı, bu yollar zor ama... Gökhan Gönül: Yol uzun, bu yollar taşlı, bu yollar zor ama...

Yayınlanma Tarihi:08:30,