SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig fikstürü ne zaman, saat kaçta çekilecek? Süper Lig ve TFF 1. Lig fikstür çekim tarihleri belli oldu

Takımlar yeni transferleri ile kadroları güçlendirirken, hazırlık kampları ile de uzun maratona hazırlanıyor. Takımların sezon içerisinde oynayacağı karşılaşmaların hangi tarihlerde ve kaçıncı haftalarda gerçekleşeceği bugün gerçekleştirilecek 2020 - 2021 Süper Lig fikstür çekimi ile belli olacak.

Güncellenme: 09:19, 26/08/2020
Süper Lig fikstürü ne zaman, saat kaçta çekilecek? Süper Lig ve TFF 1. Lig fikstür çekim tarihleri belli oldu

Süper Lig’de yapılan transferlerle heyecan artarken futbol severler destekledikleri takımın sezon içerisinde oynacağı maçların tarihini merak ediyor. 2020 2021 Spor Toto Süper Lig fikstür çekiminin bu akşam gerçekleştirilecek.

SÜPER LİG FİKSTÜR ÇEKİMİ NE ZAMAN?

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Süper Lig fikstür çekimi 26 Ağustos Çarşamba günü saat 21.00'de, TFF 1. Lig fikstür çekimi ise 27 Ağustos Perşembe günü yine saat 21.00'de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde TFF yetkilileri ve kulüp temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşecek.

Fikstür çekim törenleri beIN SPORTS'tan canlı olarak yayınlanacak. TSYD üzerinden akredite olmuş medya mensuplarının izleyebileceği Süper Lig ve TFF 1. Lig fikstür törenlerinin görüntü çekim ve yayınını ligin yayıncı kuruluşu beIN SPORTS gerçekleştirecek.

Diğer ulusal TV kanallarının kameramanları ise salonun fuaye bölümünde oluşturulacak röportaj alanında çekim yapabilecek.

Kura çekimleri ile ilgili haber ve fotoğraflar, Türkiye Futbol Federasyonu'nun internet sitesi www.tff.org adresinde yer alacak.

Yayınlanma Tarihi:09:18,