SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin: Anneme ağza alınmayacak şeyler söylendi, ben de kırmak istedim!

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Caner Erkin basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Kadıköy'de daha önce kendisine edilen hakaretleri değerlendiren Erkin, ''Benim aklımda bir hareket yapmak yoktu. Kırıldığım için kırmak istedim belki de'' ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 21:14, 22/08/2020
Caner Erkin: Anneme ağza alınmayacak şeyler söylendi, ben de kırmak istedim!

Fenerbahçe’nin yeni transferi Caner Erkin, Topuk Yaylası’ndaki kampta basın mensuplarının karşısına geçti. Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren ve yeniden Fenerbahçe’ye dönen yıldız futbolcu samimi açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalardan satır başları:

‘NOVAK BİRAZ DAHA GEÇ GELDİ’

“Kamp süreci iyi geçiyor. Erol Hoca’nın sistemine, taktiğine uyum sağlamaya çalışıyoruz. Kendime yeni transfer demiyorum. Buranın her şeyini en içinden biliyorum ve yaşadım. Ben erken başladım. Novak biraz daha geç geldi, son maçını daha geç oynadığı için. Ben de önde oynayabilirim. Önce öyle başlamıştım. Senelerdir bek oynuyorum. Önde ben oynamışım, Novak oynamış fark etmez. Önemli olan Fenerbahçe’nin başarısı”

‘ANNEME AĞZA ALINMAYACAK ŞEYLER SÖYLENDİ’

Fenerbahçe tuttuğum takım, taraftarı olduğum takım. Küçüklükten beri sevdiğim takım diyen Caner, “Gençlerin Avrupa’da oynaması çok güzel. İnşallah, daha büyük takımlarda oynasınlar. Ben daha genç gitmiştim Avrupa’ya. Ben de önce Avrupa’ya gitmeyi tercih ettim. Yine Türkiye’ye döndüm. Benim düşüncem, Fenerbahçe ile Avrupa’da başarılı olmayı tercih ederim. 3 sene üst üste geldim Kadıköy’e Beşiktaş’ta oynarken. Son sene bir şey oldu. Artık tutkudan mı, sevgiden mi çok farklı bir şey oldu. O dönemde de annem yoğun bakımdaydı. Anneme ağza alınmayacak şeyler söylendi. Ben de kırıldım, çok kırıldım. Fenerbahçe benim için sevgi, aşk, tuttuğum, taraftarı olduğum takım. Benim aklımda bir hareket yapmak yoktu. Kırıldığım için kırmak istedim belki de. Buluştuk yine. Küçüklükten beri sevdiğim takımdayım. Artık, kırgınlık olamaz. Öyle bir şey olmasını istemem. Ben Fenerbahçe taraftarlarını seviyorum, onlar da beni sevsin” dedi.

Caner Erkin, “Fenerbahçe harici hiçbir takımla konuşmadım. Sadece Fenerbahçe ile konuştum ve sonra başka bir takımla görüşmek istemedim. İlk önce başkanımızla, Emre Ağabey ile konuştum. Beni burada istediklerini belirttiler. Aklımda soru işareti yoktu, direkt kabul ettim” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:15:01,