SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karşıyaka´da mutlu son! Yolları ayırma kararı alınmıştı ama…

TFF 3. Lig´de geçen sezon Play-Off finali oynayan Karşıyaka, daha önce yolları ayırma kararı aldığı Teknik Direktör Soner Tolungüç´le sözleşme yeniledi.

Güncellenme: 19:40, 17/08/2020
Karşıyaka´da mutlu son! Yolları ayırma kararı alınmıştı ama…

TFF 3. Lig ekiplerinden Karşıyaka, geçtiğimiz sezon takımın başında yer alan Teknik Direktör Soner Tolungüç ile sözleşme şartlarının uyuşmaması sebebiyle geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırmıştı. Ancak yeşil-kırmızılı yönetim 55 yaşındaki teknik adamla tekrar görüşerek pürüzleri ortadan kaldırarak yeniden anlaşma sağladı.

Anlaşmanın ardından konuşan başkan Turgay Büyükkarcı, “Soner hocamızla zaten gönül birliğimiz var. Daha önce söylediğim gibi, inşallah kendisiyle uzun yıllar birlikte çalışacağız. Hocamızla aramızda para problemi yaşanmadı. Güzel bir birlikteliğimiz var ve bunu sürdürmek için yola devam ediyoruz. Hedefimiz yeni sezonda yine şampiyonluk olacak” dedi.

Soner Tolungüç ise “Karşıyaka Spor Kulübü´ne olan sevgim çok büyük. Yeniden Karşıyaka’da görev yapacağım için heyecanlıyım. Başkanımızla yaptığımız görüşmede alacağım ücretle ilgili hiçbir konuşmamız olmadı. Yönetimimizin uygun göreceği rakamla sözleşme yenileyip göreve devam edeceğim” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:19:38,