SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bernard Mensah, Beşiktaş için İstanbul’da

Kayserispor'daki performansıyla adı üç büyük takımla da anılan Bernard Mensah, Beşiktaş'a imza atmak için İstanbul'a geldi.

Güncellenme: 00:29, 17/08/2020

Beşiktaş’ın Kayserispor ile kiralık anlaşmasına vardığı orta saha oyuncusu Bernard Mensah, siyah-beyazlılar için saat 22.00 civarında İstanbul’a indi. Genç oyuncu buradan konaklayacağı otele geçti. Gün içerisinde Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile fotoğraf paylaşıp “Teşekkür anne” diyen Mensah, sağlık kontrolünden geçtikten sonra siyah-beyazlı kulüp ile imza atmak için masaya oturacak.

Siyah-beyazlıların eski yöneticisi olan ve menajerlik yapan Semih Usta, Ganalı futbolcuyla uçaktan fotoğraf paylaştı! Tweet atan Usta, “Sakin ol şampiyon. Geliyoruz Beşiktaş” şeklinde tweet attı.

MENSAH’IN MALİYETİ

Kayserispor ile Beşiktaş arasında yapılan görüşmeler sonrasında anlaşma sağlandı. Beşiktaş, 500 bin euro kiralama bedeli karşılığında Mensah’ı 1 yıllığına kiraladı. Beşiktaş ile Kayserispor arasında yapılan satın alma opsiyonu görüşmelerinde siyah beyazlılar son olarak 4.5 milyon Euro’ya indirdi.

Yayınlanma Tarihi:21:00,