SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SON DAKİKA | Galatasaray’da iki futbolcu corona pozitif çıktı

Son dakika gelişmesi... Galatasaray Kulübü, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile 2 futbolcusunun corona virüsü testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Güncellenme: 13:03, 14/08/2020
SON DAKİKA | Galatasaray’da iki futbolcu corona pozitif çıktı

Geçtiğimiz gün Fenerbahçe Kulübü’nde bir futbolcu ve bir teknik ekip çalışanında corona virüsü rastlanmasının ardından bir şok da Galatasaray’da yaşandı. Sarı kırmızılı kulüp, tatil dönüşü yapılan corona virüsü testlerinde iki futbolcunun sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. Resmi siteden yapılan duyuruda, “Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır” ifadelerine yer verildi.

Galatasaray konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Kulübümüz tarafından, 2020-2021 sezonu öncesi Galatasaray Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimiz Medical Park'ın ve Liv Hospital'ın katkılarıyla tatil dönüşü yapılan Covid-19 PCR testleri sonrası, iki oyuncumuzun sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir.

Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır.

Konu ile ilgili yeni bir gelişme oldukça kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir.”

İLGİLİ HABER Son dakika | Fenerbahçe`de 2 pozitif vaka tespit edildi Son dakika | Fenerbahçe`de 2 pozitif vaka tespit edildi

Yayınlanma Tarihi:13:00,