SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Vedat Muriqi ve Gustavo’nun fiyatını belirledi!

Sarı-lacivertliler, Muriqi için Lazio’dan 20 milyon Euro; Gustavo’ya talip olan Lyon’dan ise 10 milyon Euro talep edecek. Böylece büyük bir gelirin yolu açılmış olacak. Ancak yönetim içinde 'satmayalım' görüşünde olanlar da var

SKOR ÖZEL | İrfan Yirmibeş
Güncellenme: 09:56, 11/08/2020
Fenerbahçe Vedat Muriqi ve Gustavo’nun fiyatını belirledi!

FENERBAHÇE yönetimi, ‘vitrin' futbolcuları Vedat Muriqi ve Luiz Gustavo'dan en yüksek geliri elde etmeyi hedefliyor.

İtalya'dan Lazio, Muriqi'le ciddi ciddi ilgileniyor ve Sportif Direktör İgli Tare'nin Muriqi için menajer Shkumbin Qormemeti'yle birlikte İstanbul'da olduğu iddia edildi. Sarı-lacivertliler, bu transfer için bir hayli istekli olan İtalyan kulüpten 20 milyon Euro net bir bonservis bedeli istiyor. İtalyan basını, yeni sezonda Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Lazio'nun bu rakamı ödeyebileceğini yazdı.

LUİZ Gustavo da Fransa'dan Lyon'un sıkı markajında. Fransız kulübün ilk yaptığı 5 milyon Euro'luk teklifi reddeden Fenerbahçe, 32 yaşındaki yıldız için 10 milyon Euro talep etti. Bu rakama yakın bir teklif yapmaya hazırlanan Lyon'un hedefi Gustavo'yu 8 milyon Euro ödeyerek bitirmek. Yönetim içinde 2 futbolcunun satışıyla şampiyonluk yolunda önemli bir kayıp yaşayacaklarını düşünenler var ama 30 milyon Euro'nun kulübün kasasına girmesi halinde Fener'in bütçesi iyice rahatlayacak.

Yayınlanma Tarihi:07:56,