SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergen Yalçın yönetime iki isim verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Başkan Çebi’yle yaptığı görüşmede Elneny'nin kalmasını isterken, orta sahaya transfer edilmesini istediği bir ismi daha söyledi.

SKOR ÖZEL | Ali Aydın
Güncellenme: 09:33, 09/08/2020
Sergen Yalçın yönetime iki isim verdi

N’Sakala ve Welinton transferlerinde imzaya kalan Beşiktaş'ta yeni hedef orta sahayı güçlendirmek. Teknik Direktör Sergen Yalçın, Başkan Ahmet Nur Çebi'yle yaptığı görüşmede orta alanın göbeğinde güçlü ve çok koşan isimlere ihtiyaç olduğunu belirtti.

Sergen Yalçın, “Ndiaye'yi alabilirseniz çok iyi olur. Kafamdaki orta sahayı oluşturmak için çok önemli bir isim” ifadesiyle geçen sezonu Trabzonspor'da kiralık geçiren Senegalli orta sahayı takımda görmek istediğini ilan etti.

Mohammed Elneny konusunda da başarılı teknik adamın tavrı değişmedi. Sergen Yalçın, siyah-beyazlı yönetimden Arsenal'la bir kez daha masaya oturup 1 yıllık kiralama konusunda anlaşmasını bekliyor. Mısırlı orta saha, 1.5 milyon Euro'luk maaşla Beşiktaş'ta forma giymek istiyor.

Bernard Mensah konusunda temaslar sürüyor. Başkan Çebi başarılı futbolcuyu senelik maaş ve Kayserispor'u oyuncu takasında ikna etmek için çabalarını sürdürüyor.