SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yeni sağlık sponsoru Acıbadem oldu!

Fenerbahçe Spor Kulübü, Acıbadem Sağlık Grubu ile sponsorluk anlaşmasına vardı. İlk kez Sözcü Skor'un duyurduğu anlaşma sarı lacivertli ekip tarafından resmen duyuruldu.

SKOR ÖZEL | Sercan Hamzaoğlu
Güncellenme: 22:29, 07/08/2020
Fenerbahçe’nin yeni sağlık sponsoru Acıbadem oldu!

Uzun süredir Medical Park ve Liv Hospital ile sağlık sponsorluğunu sürdüren Fenerbahçe’de flaş bir değişim yaşandı. Sarı lacivertliler, Eski TFF Başkanı ve eski Fenerbahçe Başkan Adayı Mehmet Ali Aydınlar’ın sahibi olduğu Acıbadem Sağlık Grubu ile anlaşmaya vardı. İlk kez Sözcü Gazetesi muhabiri Sercan Hamzaoğlu’nun duyurduğu anlaşma, Fenerbahçe Kulübü tarafından da resmen açıklandı.

Fenerbahçe Kulübü’nden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

Kulübümüzün yeni sağlık sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu olmuştur.

Yapılan anlaşma kapsamında; Futbol, Basketbol, Voleybol, Yelken, Boks, Kürek, Atletizm, Yüzme, Masa Tenisi A Takımları ve alt yapılarının sporcu ve teknik heyetlerinin tüm sağlık hizmetleri, 2022-23 sezonu sonuna kadar Acıbadem Sağlık Grubu tarafından üstlenilmiştir.

Bu işbirliğimiz çerçevesinde Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesinde bulunan tüm sporcularımızın sağlığı ve buna dair sorumluluklar, Türkiye'nin önde gelen sağlık kurumlarından Acıbadem'in güvencesine teslim edilmiştir.

Kulübümüzün içinde bulunduğu ve mücadele ettiği mevcut şartlarda, camiamızın 7'den 70'e kenetlenmesi ve kulübümüze destek olmasının son derece değerli ve önemli olduğunu bir kez daha vurguluyor; bu vesileyle Acıbadem Sağlık Grubu'na teşekkür ediyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Fenerbahçe Kulübü ile Acıbadem Sağlık Grubu anlaşması 28 Temmuz'da Acıbadem'in merkez ofisinde gerçekleşti. Görüşmeye Başkan Ali Koç, genel sekreter Burak Kızılhan ve Aydınlar'ın avukatı Umur Yaşar katıldı.

Öte yandan resmi internet sitesinden eski sağlık sponsorları hakkında teşekkür mesajı yayınlayan Fenerbahçe Kulübü şu ifadelere yer verdi;

“Kulübümüzün sağlık sponsoru olarak uzun yıllardır eşsiz destekleriyle yanımızda olan, işbirliğimiz çerçevesinde salgın dönemi de dâhil olmak üzere Kulübümüzün hem sporcuları hem de çalışanları adına hiçbir talebini geri çevirmeyen Medical Park Hastaneler Grubu / Liv Hospital'a, bugüne kadarki tüm katkıları için teşekkür ediyor; çalışmalarında başarılar diliyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:18:10,