SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan transfer çalışmalarına yönelik flaş açıklama

Galatasaray, transfer çalışmalarına yönelik olarak kulübün resmi iletişim kanallarından bir paylaşımda bulundu. Yapılan açıklamada "Taraftarlarımızdan hiçbir temeli ve dayanağı olmadan kötü niyetle yapılan haberlere itibar etmemelerini rica ederiz" ifadeleri yer aldı.

Güncellenme: 17:19, 01/08/2020
Galatasaray’dan transfer çalışmalarına yönelik flaş açıklama

Galatasaray, transfer çalışmalarının UEFA Finansal Fair Play çerçevesinde, teknik heyet raporu ve kulübün menfaatleri doğrultusunda gizlilik ve titizlikle yürütüldüğünü belirterek, camiadan ve taraftarlardan hiçbir temeli ve dayanağı olmadan kötü niyetle yapılan haberlere itibar etmemelerini istedi.

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarımız; UEFA Finansal Fair Play çerçevesinde, teknik heyetimizin raporu ve kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda büyük bir gizlilik ve titizlikle yürütülmektedir.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu dönemde de çeşitli sosyal medya mecralarının yanı sıra yazılı ve görsel basında kulübümüzü, yönetim kurulumuzu ve transfer politikamızı yıpratma amacı taşıyan, hayal ürünü, uydurma transfer haberleri yer almaktadır.

İLGİLİ HABER Güngör Şahinkaya: Bir kupa koleksiyoncusu Güngör Şahinkaya: Bir kupa koleksiyoncusu

Camiamızdan ve taraftarlarımızdan, özellikle dijital platformlarda beğeni ve takipçi artırmak amacıyla hiçbir temeli ve dayanağı olmadan kötü niyetle yapılan bu tip haberlere itibar etmemelerini, kulübümüzün resmi iletişim mecralarından yapılacak açıklamaları takip etmelerini önemle rica ederiz.”