SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erol Bulut: ‘Fenerbahçe konusunda birkaç gün içerisinde açıklama yapacağım’

Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Trabzonspor maçının ardından, “Biz de birkaç pozisyon bulduk, onları değerlendirseydik gidişat değişebilirdi” dedi. Bulut, Fenerbahçe’de görev alacağına yönelik durum ile alakalı ise birkaç gün içerisinde açıklama yapacağını söyledi.

Güncellenme: 00:53, 30/07/2020
Erol Bulut: ‘Fenerbahçe konusunda birkaç gün içerisinde açıklama yapacağım’

Ziraat Türkiye Kupası Final maçında Alanyaspor, Trabzonspor'a 2-0 mağlup oldu. Müsabaka sonrası basın toplantısında konuşan Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, istemedikleri bir sonuç aldıklarını ifade etti. Erol Bulut, ayrıca Fenerbahçe sorusuna da yanıt verdi.

Kendisine yöneltilen Fenerbahçe'nin başına geçeceği yönündeki soruya cevap veren Bulut, “Bu konuyla ilgili yeterince açıklama yaptım. Birkaç gün içerisinde gereken açıklamayı yapacağız. Arkadaşlar biraz daha sabretsin” ifadelerini kullandı.

Maçı da değerlendiren Bulut şöyle konuştu: “Maça iyi hazırlandık, hem mental hem fiziksel olarak. Öyle bir maç oldu ki, ilk golü atan kupayı kazanacak bir şekilde görüntü çizdi. Golle birlikte Trabzonspor daha çok savunmaya önem verdi.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Trabzonspor 2-0 Alanyaspor | Ziraat Türkiye Kupası Finali MAÇ SONUCU | Trabzonspor 2-0 Alanyaspor | Ziraat Türkiye Kupası Finali

Biz de birkaç pozisyon bulduk, onları değerlendirseydik gidişat değişebilirdi. Futbolcularımız çok iyi mücadele etti. Futbolda bazen böyle sonuçlar olabiliyor. Trabzonspor’u tebrik ediyorum kupadan dolayı” diye konuştu.