SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Berna Gözbaşı ‘Herkesi, her şeyi yendik ama hakeme yenildik’

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Süper Lig'e veda ettikleri Trabzonspor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 00:22, 26/07/2020
Berna Gözbaşı ‘Herkesi, her şeyi yendik ama hakeme yenildik’

Süper Lig’in son haftasında evinde Trabzonspor'a 2-1 mağlup olan Kayserispor, bir alt lige düştü. Sarı-kırmızılıların başkanı Berna Gözbaşı da mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Gözbaşı, “Hakem hataları yüzünden kaç puan kaybettik artık ben hesaplayamıyorum. ‘Şiddete Dur De Projesi’ yapıyoruz, hakem şiddetine dur demek lazım. Kıl payı düşen bir takımın kaderi ile bu kadar oynanmaz. El var, görmüyor. Golü vermiyor, penaltıyı vermiyor. Anlamak mümkün değil. Ligi tiyatro gibi izledik, zaten çok zor dönemde devraldık. 9 aydır her şeyimi ortaya koydum. Pandemi döneminde en başarılı takımlardan biri olduk. Her şeyi yendik ama maalesef bugün Trabzon'a yenilmedik, hakeme yenildik” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı maç sonrası sosyal medya hesabından maçtan bir görüntü paylaşarak Bir şehrin, bir takımın kaderi ile büyük bir mücadele örneği ile oynamak bu kadar mı kolay?’ dedi.

 

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Kayserispor Trabzonspor 1-2 | Nefes kesen son! Tam oluyor derken... MAÇ SONUCU | Kayserispor Trabzonspor 1-2 | Nefes kesen son! Tam oluyor derken...

Yayınlanma Tarihi:23:50,