SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Beko, Kostas Sloukas ayrılığını açıkladı!

Fenerbahçe Beko, Yunan basketbolcu Kostas Sloukas ile ayrılığı resmen açıkladı. Geçtiğimiz gün Sözcü Skor'un duyurduğu haberin ardından sarı lacivertli ekipte bu sezon 8. ayrılık yaşanmış oldu.

Güncellenme: 22:09, 23/07/2020
Fenerbahçe Beko, Kostas Sloukas ayrılığını açıkladı!

Geçtiğimiz gün Sözcü Skor’un ilk kez duyurduğu Kostas Sloukas haberi resmiyet kazandı. Başantrenör Zeljko Obradovic ile yolların ayrılmasının ardından basketbolda yeni bir yapılanmaya giden sarı lacivertli ekipte, Datome, Kalinic, Lauvergne, Williams ve daha birçok isim ile yolların ayrılmasının ardından Sloukas da takıma veda etti. Fenerbahçe Kulübü, Kostas Sloukas’ın ayrılığı ile ilgili olarak resmi siteden şu açıklamayı yaptı;

“Fenerbahçe Ailesi'ne 2015-16 sezonunda katılan ve takımımızda sergilediği performansla kendisini Avrupa'nın en değerli oyun kurucularından biri olarak kabul ettiren Kostas Sloukas ile yollarımız ayrılmıştır.

2018-19 sezonunda EuroLeague'de en iyi beşe seçilerek hepimizi gururlandıran Sloukas, başta EuroLeague şampiyonluğu olmak üzere, takımımızın elde ettiği sayısız başarıda en önemli parçalardan biri olmuş ve Çubuklu formayı giydiği süre boyunca her zaman özveriyle mücadele etmiştir.

Kostas Sloukas, Fenerbahçe basketbolunun en özel dönemlerinden birine imza atan kadromuzun kıymetli parçalarından biri olarak her daim hatırlanmaya devam edecektir.

Değerli sporcumuz Kostas Sloukas'a, Kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin yeni sayfası için kendisine başarılar dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü”

İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Kostas Sloukas, Fenerbahçe ile yollarını ayırdı SON DAKİKA | Kostas Sloukas, Fenerbahçe ile yollarını ayırdı

Yayınlanma Tarihi:21:27,